Goods for dental technicians

SIA „VV Centrs” – medicīnas kompānija, kuru 1994. gada maijā nodibināja brāļi Leonīds un Mihails Veļkoviči. Kompānijai ir divi darbības pamatvirzieni: zobu tehniskā laboratorija un stomatoloģijas preču tirdzniecība.

 
Tirdzniecība
 
Mūsu kompānijas specializācija ir mūsdienu augstākās kvalitātes preces zobu tehniķiem.
 
SIA „VV Centrs” – ir autorizētais dīleris Latvijā un Baltijas valstīs sekojošām kompānijām: NORITAKE (Japāna) – dentālais porcelāns un ar to saistītie instrumenti un materiāli.
YAMAHACHI (Japāna) – mākslīgie zobi, vaski, līdzekļi un instrumenti apstrādei un pulēšanai, bāzes materiāli, artikulātori, laboratorijas mikroskopi.
TCS (ASV) – bāzes termoplastiskais materiāls izņemamām protēzēm un ar to saistītā tehnoloģija, materiāli un instrumenti.
CDM (ASV) – termoplastiskie materiāli DurAcetal, VisiClear u.c. izņemamu un neizņemamu protēžu izgatavošanai un ar to saistītā tehnoloģija, materiāli un instrumenti.
SMILE LINE (Šveice) – ekskluzīvie instrumenti un materiāli dentālajai keramikai.
SHENPAZ (Izraēla) – krāsnis dentālajai keramikai.
 
Mūsu tirdzniecības darbības īpatnība – mēs ne tikai pārdodam, bet arī apmācam mūsu preci pielietotot. Apmācība var tikt veikta kā mūsu, tā arī pircēja bāzē. Mēs rīkojam kursus un meistarklases.
 
Vēl viena īpatnība – mēs vienmēr meklējam jauno zobārstniecībā. Pēdējais jaunums paredzēts zobārstiem – zemas enerģijas neinvazīvais dentālais lāzers MedX (Kanāda), kurš, pēc mūsu cerībām, tuvākajā laikā ieņems nozīmīgu vietu Baltijas zobārstu ārstniecības līdzekļu arsenālā.