Dental Lab

 

SIA „VV Centrs” – medicīnas kompānija, kuru 1994. gada maijā nodibināja brāļi Leonīds un Mihails Veļkoviči. Kompānijai ir divi darbības pamatvirzieni: zobu tehniskā laboratorija un stomatoloģijas preču tirdzniecība.
 
Laboratorija
 
Vienā no vecākajām laboratorijām atjaunotajā Latvijā strādā pieci sertificēti zobu tehniķi. Laboratorijas vadītājs ir Mihails Veļkovičs – viens no pazīstamākajiem zobu tehniķiem Latvijā, kurš par īpašu ieguldījumu Latvijas zobu tehnikas attīstībā tika apbalvots ar zelta nozīmi.
 
Mūsu laboratorija ir aprīkota ar vismodernākajām iekārtām, un mēs ražojam visu veidu zobu protēzes. Mums ir ilggadēja un pozitīva darba pieredze ar Rīgas un Latvijas, kā arī Baltijas un Skandināvijas zobārstiem.
 
Mūsu darba īpatnība – ātra jauno tehnoloģiju un materiālu ieviešana. Baltijas valstīs mēs bijām pirmie, kas uzsāka zobu protēžu ražošanu no termoplastiem. Sarežģītie darbi uz implantiem un parastās izņemamās plates, lokveida protēzes un dentāla keramika – to visu un ne tikai pie mums var pasūtīt jebkurš zobārsts.